سفارش تبلیغ
صبا ویژن

میوا

انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ مو

انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ مو

رنگ مو یکی از نکاتی است که در زیبایی صورت تان تاثیر بسیاری دارد. همان قدر که لباس هایی که به تن می کنید باید با هم هماهنگی داشته باشند، رنگ مویی که انتخاب می کنید نیز باید به دیگر اجزای صورت تان بیاید.بهترین رنگ مو

بهترین رنگ مو

آیا مایلید رنگ موهایتان را عوض کنید و تنوعی درموهایتان بوجود آورید؟ امروزه می توانیم از هزاران تن رنگ، سایه، رنگ های دائم و نیمه دائم برای عوض کردن رنگ موهایمان استفاده کنیم.

تغییر رنگ مو

این روزها رنگ‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید رنگ موی مورد علاقه خود را از میان آنها انتخاب کنید. به عبارت دیگر، هر رنگ دارای چندین سایه است و شما می‌توانید آنها را با یکدیگر ترکیب کنید و به رنگ دلخواه خودتان برسید. معیار شما برای انتخاب بهترین رنگ چیست؟ آیا دوست داشتید که فهرستی در اختیارتان بود تا رنگ موهای جدید و پرطرفدار و نفسگیر دنیا را به شما معرفی می‌کرد؟ خبر خوش این است که ما در اینجا فهرستی از 50 زیباترین و بهترین رنگ مو جدید 2019 که در دنیا طوفان به پا کردند را برای شما تهیه کرده‌ایم. با ما همراه باشید و رنگ موی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

بهترین رنگ مو مناسب با پوست

ما رنگهای گوناگون و طبیعی، شامپوهای رنگ و رنگهای پاستلی داریم. اما چه شیوه ای را برمی گزینید؟ آیا مایلید همه موهایتان را رنگ کنید یا هایلایت و … انجام دهید.اگرمیخواهید رنگ موی جدیدی انتخاب کنید و نمی دانید چه رنگی بزنید این بخش را بخوانید . ما از روکسی دارلینگ، متخصص رنگ مو در Hairstory Studio نیویورک خواستیم تا از بین تمام گزینه های ممکن، ما را راهنمایی کند.

چطور رنگ موی مناسب شخصیتم را انتخاب کنم؟
رنگ کردن موها، چیزی فراتر از این است که در حال حاضر چه حس و حالی دارید، و نشان دهنده ی سبک زندگی ما می باشد. روکسی توضیح می دهد:از خودتان بپرسید قرار است رنگ موی من تا چه اندازه با دنیایم هماهنگ باشد؟ احساسی که می خواهید داشته باشید و دفعاتی که می خواهید آن احساس را تجربه کنید، بخش مهمی از مسئله است.

اما دارلینگ همچنان فکر می کند که همه باید ذهنشان را به روی احتمالات ممکن، باز نگه دارند. روکسی به کارش مانند کاشت بذر آگاهی در ذهن افراد، نگاه می کند. هرچند مسخره بنظر می رسد، ما مانند بوم های نقاشی هستیم، بنابراین می توانیم با کنترل ظاهرمان، بر ذهن افراد دیگر و همچنین ذهن خودمان، تاثیر بگذاریم.
یک رنگ موی جدید، دنیایی از چیزهای ممکن را به روی شما می گشاید. استفاده از یک رنگ موی جدید می تواند باعث شود احساس کنید که فرد دیگری هستید و هنگامیکه احساستان مانند یک شخص متفاوت باشد، می توانید باعث وقوع اتفاقاتی شوید که قبلا هرگز تصورش را هم نمی کردید.

چگونه رنگ موی مناسب رنگ پوستم را انتخاب کنم؟
پیدا کردن رنگ مناسب به دانش و اطلاعات نیاز دارد که روکسی آن را توضیح می دهد:این علم، ترکیبی از رنگ و نور است، هر رنگی که برای موهایتان انتخاب می کنید، وقتی کنار صورتتان قرار می گیرد، بر رنگ پوستتان تاثیر می گذارد.
همه چیز مربوط می شود به نظریه ی رنگها و فرمول آن، آسان است:رنگ های موی خاکستری تمایل دارند که پوست صورتی را خنثی کنند در حالیکه سایه های قرمز می توانند پوستهای صورتی را سرخ و گلگون نشان دهند.

سایه های بنفش می توانند ته رنگ زرد در پوست را متعادل و پوست را درخشان کنند اما استفاده از رنگی که بیش از حد شبیه رنگ پوست باشد، ظاهر شخص را شبیه افراد بیمار نشان می دهد. ته رنگ هلویی در رنگ مو می تواند به صورت رنگ پریده، حرارت و رنگ دهد.
اگر با مفاهیم هنر آشنایی ندارید، شاید نگاه کردن به ته رنگهای لوازم آرایش مورد علاقه تان، برای شما مفید باشد.

جدیدترین رنگ مو های سال 2018

آیا می توانم از رنگ مو برای برجسته کردن ویژگی های صورتم استفاده کنم؟
 ترفندهای رنگی ساده ای وجود دارند که می توانید در رنگ کردن موها از آنها استفاده کنید. بعنوان مثال می توانید رنگ سبز چشمانتان را با رنگ موی قرمز یا بنفش، بیشتر مشخص کنید.

روکسی برای توضیح بیشتر این مفهوم، چند نکته ی جالب بیان می کند:شما در واقع می توانید با بکار بردن هایلایت در جاهایی از خط مویتان که استخوان ها را برجسته نشان می دهد، صورتتان را کانتور کنید. این کار شبیه استفاده از هایلایتر بر روی صورت، برای برجسته کردن ساختار استخوانی است.
او دوست دارد که با قرار دادن هایلایت های ظریف، نزدیک جاهایی مانند استخوان های گونه، شقیقه و بالای پیشانی، به صورت شکل دهد. با قرار دادن هایلایت در آن نواحی، شما در پیرامون صورت فرد، عمق ایجاد می کنید، زیرا فضایی برای روشنی و تیرگی باقی می گذارید که سایه ها و هایلایت های روی صورت را بیشتر مشخص می کند.

روکسی دوست دارد که از رنگ های متضاد (مانند ته رنگ های بنفش و سبز) برای جلب توجه به ویژگی های رنگی خنثی روی صورت از جمله کک و مک یا ابروها استفاده کند.

فرمول ترکیب 30 رنگ موی پرطرفدار سال + تصاویر

 752938

در این مطلب فرمول ترکیب به روزترین و پرطرفدارترین رنگ موهای سال را برایتان فراهم آورده ایم. با این ترکیب ها شما می توانید همانند یک آرایشگر حرفه ای در منزل موهایتان را رنگ کنید. با ما همراه باشید.

چه سبک کار رنگ برای من مناسب است؟
 این روزها، رنگ کردن موها فقط قرار دادن رنگ روی تمام موها نیست. شما از بین رنگ کردن رگه های مو، تکه هایی از مو، رنگ کردن قسمتهای پایین مو، سایه انداختن روی مو یا دیگر کارهای خلاقانه ای که در وبلاگ های بروز و موهای مانکن ها می بینیم، کدام را انتخاب می کنید؟
برای روکسی، این مسئله در یک کلمه خلاصه می شود:نگهداری! روکسی خاطر نشان می کند:در هنگام انتخاب یک رنگ جدید، نمی خواهید که نگران نگهداری از موهایتان باشید. رنگ مو مانند یک سرمایه گذاری است که روی خودمان انجام می دهیم و بستگی دارد به اینکه می خواهیم چقدر پول و زمان صرف ظاهر و احساسمان کنیم.
فرمول روکسی؟ تکنیک های مختلف رنگ، دوره های ترمیم و نگهداری متفاوتی دارند. یک رنگ کلی، هر 4 تا 6 هفته یا کمتر از آن، نیاز به ترمیم دارد، در حالیکه یک هایلایت یا رگه، می تواند حدود 2 ماه به ترمیم احتیاج پیدا نکند.
اگر احساس می کنید که تنبل تر هستید، رنگ کردن پایین موها برای بلند کردن موها طراحی شده، و اگر هم نیاز به رسیدگی داشته باشد، هر چند ماه یکبار کافی است. مدت زمانی که می خواهید برای استایل تان صرف کنید، به شما کمک خواهد کرد تا کار رنگ مناسب خودتان را انتخاب کنید.
منبع : نمناک